.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LeviceVýroba drevených školských lavíc a lavíc na sedenie

Základná škola Júr nad Hronom vrámci projektu , požiadala našu školu o výrobu drevených školských lavíc a lavic na sedenie v počte  6 ks a jednu katedru zo stoličkou.

Do výroby sa zapojili žiaci tretieho ročníka, ktorý pracovali  na výrobe týzdeň aj jeden deň.Práca išla od ruky, celý týzdeň sa vyrábali polotovary a nikto nevidel výsledok, ale nakoniec na konci týždňa prišla montáž a konečne sme videli , že čo sme vyrobili, žiaci robili s nadšením , že vytvoria niečo nove čo ešte nevideli, každý bol spokojný, v pondelok po prázdninách sa dorobila stolička ku katedre a dielo bolo hotové. Prácu si ocenila aj pani riaditeľka so zástupkyňou.

Fotogaléria

Slávnostné akcie - október 2017

V rámci slávnostných akcií sa prezentovali žiaci s rautovým spôsobom obsluhy, krásne pripraveným interiérom a dekoráciou, ktorá bola prispôsobená druhu akcie.

Žiaci vo výrobnom stredisku pripravili dobové jedlá, ktoré vyzerali perfektne nielen vizuálne, ale aj chuťovo.

Oprava lavíc na Kalvárií

V školskom roku 2016-17 v apríli žiaci prvého ročníka vyrobili polotovary zo smrekového dreva  na opravu lavice na Kalvárií, ktoré boli po výmene natreté. Výroba a montáž nebola náročná.

Ukladanie plávajúcej podlahy

V školskom roku 2017-18 v septembri prvý týždeň,  žiaci druhého ročníka v budove A do triedy uložili 60 metrov štvorcových  plávajúcej podlahy .  Práca bola náročná , trvala tri dni.

Fotogaléria

Partneri

op vzdelavanie


Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o