.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LeviceKuchár, čašník, hostinský

Školské pracovisko praktického vyučovania prevádzkuje Reštauráciu SOŠ služieb, ktorá sa nachádza na Záhradnej ulici č.4 v Leviciach a je prístupná pre širokú verejnosť. Reštaurácia ponúka reštauračné stravovanie s kapacitou 120 jedál denne. V každodennej ponuke sú dva druhy polievok, tri druhy výberu z menu v cene od 5 € do 5,50 €. Reštaurácia ďalej ponúka jedlá na objednávku ako aj jedlá spĺňajúce kritériá racionálnej výživy. Jedálny lístok je v ponuke každý deň na internetovej stránke školy. O prípravu výborného jedla a o príjemnú atmosféru sa starajú majsterky odbornej výchovy a žiaci z učebných odborov kuchár, čašník, servírka, hostinský a študijného odboru hotelová akadémia. Reštaurácia ponúka aj organizovanie slávnostných hostín, rautov a banketov s kapacitou  90 -110 hostí.

Majsterkami odbornej výchovy pre odbytové stredisko - čašnícke zameranie sú: Mgr. Gizela Hanová, Bc. Dana Mizeráková a  Bc. Antónia Kotorová.
Pre výrobné stredisko - kuchárske zameranie sú majstrami odbornej výchovy:  Bc. Oľga Gagová, Mgr. Drahomíra Vrecníková a Bc. Jozef Korec

Hlavnou majsterkou OVY pre školské pracovisko praktického vyučovania je Bc. Elena Velšicová.

 

 


Osobnostné predpoklady na profesiu kuchárOsobnostné predpoklady na profesiu čašník-servírka


Osobnostné predpoklady na profesiu hostinský


Ukážka prác našich žiakov

Partneri

op vzdelavanie


Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o