.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LeviceZlaté nožnice SKILLS Slovakia 2018

5. októbra 2018 sa v priestoroch Výstaviska Incheba v Bratislave konala súťaž Zlaté nožnice, SKILLS Slovakia pod záštitou ŠIOV.

Súťaže boli 4, dámsky strih, pánsky strih, Galaktická kráska – make – up kozmetik, komerčný svadobný výčes. Našu školu reprezentovala Nicol Bernáthová, žiačka II. ročníka učebného odboru kaderník v poslednej disciplíne svadobný komerčný výčes. Konkurencia bola veľká, súťažilo až  20 žiačok z celého Slovenska. Napriek tomu, že sme sa neumiestnili na prvých miestach, výsledok práce súťažiacej bol  kvalitný. Svadobný výčes si môžete pozrieť vo fotogalérii. Ďakujeme Nicol Bernáthovej za vzornú reprezentáciu našej školy a prajeme jej ďalšie kadernícke úspechy!

PaedDr. Iveta Pomothyová

Fotogaléria

Partneri

op vzdelavanie

Partneri školy

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o