.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LevicePlavba na výletnej lodi

Dňa 7. 2. 2020 žiaci IV.H triedy, odbor hotelová akadémia, zorganizovali tradičný študentský ples. Tentokrát sme sa preniesli k moru prostredníctvom výzdoby, jedla a kultúrneho programu. Ples s názvom PLAVBA NA VÝLETNEJ LODI nám priniesol trochu slnka a výbornej nálady.

Prostredníctvom tanca sme sa postupne preniesli do niekoľkých letných destinácií v rôznych kútoch sveta. Po úvodnom tanci na motívy filmu Piríáti Karibiku otvorila ples pani riaditeľka Mgr. Zuzana Nemčoková.

Plavbu do Argentíny nám spríjemnilo zamilované tango. Ďalšou zastávkou bolo Grécko. Populárnym gréckym tancom syrtaki sme si pripomenuli nezabudnuteľný film Grék Zorba, ktorý bol nakrútený podľa skutočnej udalosti. Slnečné pláže, bezstarostnosť, lahodné miešané nápoje, to všetko sa spojilo v rytmickom havajskom tanci hula – hula.

Na plese nechýbala tombola, vyhlásenie kráľa a kráľovnej plesu, ktorými sa stali Kristián Stribula a Emília Korčeková. Titul parketového leva si aj tentokrát obhájil Heňo Chlebo a parketovou levicou sa stala Jessica Kalitová.

Sála bola vyzdobená v námorníckom štýle, v ktorom dominovala modrá farba a doplnky pripomínajúce more a slnečné pláže.

Hostia si mohli pochutnať aj na zaujímavom menu. Ako predjedlo sa podávala krabia pochúťka - krabí šalát s opečenou bagetkou,  hlavný chod tvorila kuracia rolka plnená špenátom a syrom s pečenými zemiakmi. Chutil nám aj výborný dezert, a to čokoádovo-banánové muffiny s vanilkovým krémom. Okrem toho bol pripravený teplý a studený bufet, výborné zákusky a miešané nápoje.

Do tanca nám hrali muzikanti Baco&Pepo, ktorí sa postarali o skvelú zábavu do skorých ranných hodín. Veríme, že sa všetci na plese výborne zabavili a odniesli si nezabudnuteľné spomienky.

Miroslava Martonová, IV.H

Fotogaléria

FB - Instagram - Youtube

     

Spolupracujeme s Worki.sk

Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o