.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LeviceŠkolské kolo Olympiády ľudských práv

V duchu hesla „VÝZVY PRE DEMOKRACIU A ĽUDSKÉ PRÁVA V EURÓPE 21. STOROČIA“ sa na našej škole 4. 12. 2019 uskutočnilo školské kolo Olympiády ľudských práv. Desať súťažiacich dokázalo, že ochrana ľudských práv im nie je cudzia a že k danej problematike vedia zaujať stanovisko.

Po písomnom teste postúpili najúspešnejší riešitelia do druhého kola, v ktorom si opäť zmerali svoje sily. Vyjadrili svoj názor na porušovanie ľudských práv vo svete i doma. Aj v tomto kole mohla porota v zložení Mgr. Denisa Tóthová a Mgr. Blanka Chubanovová skonštatovať, že súťažiaci sa v danej téme dokázali zorientovať a ich názory prezentované pred porotou a ostatnými účastníkmi boli adekvátne. Vo svojich prejavoch využili všeobecne známe informácie, ale zároveň svojou sugestívnosťou zapôsobili na všetkých prítomných.

Výsledky školského kola:

1.    Szimonetta Nagyová, I.KG
2.    Miroslava Martonová, IV.H
3.    Elizabeta Záhorecová, III.H

Víťazom srdečne blahoželáme.

Krajské kolo súťaže sa uskutoční 6.2.2020 vo Vrábľoch. Našu školu bude reprezentovať víťazka školského kola.

Mgr. Denisa Tóthová

Fotogaléria

FB - Instagram - Youtube

     

Spolupracujeme s Worki.sk

Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o