.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LeviceNávšteva a odborný výcvik v UO kaderník v partnerskej strednej škole v Strakoniciach.

V apríli 2018 žiačky učebného odboru kaderník a študijného odboru kozmetik absolvovali návštevu partnerskej strednej školy v Strakoniciach, v Českej republike.

Absolvovali jeden deň odborný výcvik v kaderníckom salóne školy, a keďže bol tento pobyt pre žiačky odmenou za reprezentáciu našej školy na súťažiach, ďalšie dni spoznávali historické pamiatky Južných Čiech, ktoré sú nádherné.  Dievčatá navštívili Strakonice centrum mestečka, Český Krumlov, historické uličky mesta a hrad, mesto Písek, zámok Hluboká a pri ňom aj zoologickú záhradu a poľovnícky zámok. Záver ich pobytu patril odbornej exkurzii na medzinárodný kadernícko - kozmetický veľtrh Interbeauty v Prahe. Na pobyt v Strakoniciach budú určite spomínať veľmi dlho, lebo starostlivosť  partnerskej školy  a exkurzie po pamiatkach sú nezabudnuteľné zážitky na celý život. Veľké ĎAKUJEM patrí vedeniu partnerskej školy v Strakoniciach, žiakom a českým kolegom  za veľmi bohatý program a starostlivosť o nás.

PaedDr. Iveta Pomothyová

Fotogaléria

Partneri

op vzdelavanie

Partneri školy

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o