.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LeviceVýstava motoriek a príslušenstva Motocykel

Vo štvrtok sa začala výstava motoriek a príslušenstva Motocykel, ktorej sa dňa 16. 3. 2018 zučastnili žiaci učebného odboru autoopavár - mechanik. Na výstavisku v Inchebe Bratislava boli  zastúpené všetky dôležité značky motoriek, nechýbali ani stánky s motocyklovým oblečením a doplnkami.  Medzi vystavovanými boli zastúpené všetky kategórie motoriek od skútrov cez enduro motorky až po rýdzo závodné stroje. Viaceré stánky sa venovli aj motorovým štvorkolkám a príbuzným strojom.

Vystavovali sa tohtoročné novinky, modely s akčnými cenami, ale aj ikony ako napríklad cestný stroj Honda Gold Wing. BMW priniesla model HP4 Race, svoju najdrahšiu motorku v ponuke.

Motorky typu café racer, čiže retro kusy inšpirované pretekárskymi motorkami z 50. a 60. rokov. Účelom café raceru je - ako názov napovedá - štýlový presun z kaviarne do kaviarne.

Takéto modely vystavujú aj značky, ktoré sa im primárne nevenujú, ako napríklad Suzuki, retro model ukazuje aj BMW.

Na výstave sa predstavili motorky značiek Access Motor, Adiva, Aprilia, Arctic Cat, Benelli, Beta, BMW, Bombardier, Can Am, Cf Moto, Derbi, Ducati, Gas Gas, Gilera, Harley Davidson, Honda, Husqvarna, Indian, Jawa, Kawasaki, Keeway, KTM, Linhai, Moto Guzzi, Mv Agusta, Peugeot, Piaggio, Sym, Suzuki, TGB, Triumph, Vespa, Yamaha.

Popri výstave Motocykel prebiehala zároveň výstava Boat Show – prehliadka lodí a lodných motorov.

Ing. Ján Nezník, Ing, Miloslav Lacko

Fotogaléria

 

FB - Instagram - Youtube

     

Spolupracujeme s Worki.sk

Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o