.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LevicePlavecký kurz

Plávanie je veľmi účinná športová aktivita, ktorá je vhodná pre každú vekovú kategóriu. Človek ním získa svalovú vytrvalosť a celkovú kondíciu. Je len málo aktivít, ktoré zabezpečia tak komplexný rozvoj celého tela. Pri plávaní je telo v horizontálnej polohe a pravidelné vytáčania do strán rovnomerne rozvíjajú jeho pravú a ľavú časť.

Čítať ďalej...

Súťaž „Šikovný účtovník“

Žiaci študijného odboru obchod a podnikanie a hotelová akadémia majú v rámci svojho študijného programu vyučovací predmet ekonomické cvičenia, v ktorom si osvojujú účtovanie podvojného účtovníctva v účtovnom programe Omega.

Čítať ďalej...

Rozlúčka s maturantmi

Dňa 18. mája 2018 sa v priestoroch školskej reštaurácie ozývali tóny piesne na rozlúčku. S vedením školy, s triednymi profesormi, s vyučujúcimi a s mladšími spolužiakmi sa lúčili tí, ktorí, zatvárajú jednu kapitolu svojho života, aby mohli otvoriť ďalšiu, ktorou vstúpia do sveta dospelých – naši maturanti.

Čítať ďalej...

Exkurzia v hypermarkete Tesco Levice

Obchod je každodennou súčasťou všetkých ľudí. Študijný odbor obchod a podnikanie má v rámci študijného programu  vyučovací predmet technika obchodu.

Čítať ďalej...

FB - Instagram - Youtube

     

Spolupracujeme s Worki.sk

Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o