.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LeviceThe GREAT GATSBY

Nezabudnuteľný! Tak by sa dal jedným slovom charakterizovať ples The Great Gatsby, ktorý sme 12. 02. 2016 pre Vás pripravili my, žiaci IV.H triedy, odbor hotelová akadémia.

Na začiatku plesu sme prítomných preniesli do deja najnovšieho filmu Great Gatsby vďaka krátkemu videoklipu, ktorého čaro umocnilo vystúpenie krásnej baletky. Po tomto úvode otvorila ples pani riaditeľka Mgr. Zuzana Nemčoková, ktorej veľmi pekne ďakujeme za krásne slová.

V programe sa predviedol jediný mužský člen triedy, Tomáš Demeter, ktorý si zatancoval romantický tanec s našou baletkou. Krásnu pieseň od Eda Sheerana nám zaspieval Janko Varga z II.H triedy. Ani naše dievčatá sa však nenechali zahanbiť a spolu s Tomášom si zatancovali tanček, ktorý im pomáhala nacvičiť pani profesorka Hríbiková. Potom sme spolu so skvelým DJ vyzvali prítomných do tanca a po pár pesničkách sa už všetci tešili na večeru, ktorá pozostávala z takéhoto menu:

DI CAPRIOV SWING (slivka plnená mozzarellou obalená v prossicuto a banketka)
YOUNG AND BEAUTIFUL (marinovaný kurací a bravčový plátok, pečené zemiaky s cesnakom, kapustový šalát)
SLADKÁ DAISY (lievance s jogurtovým dressingom, horúce ovocie)

Po večeri už DJ odštartoval skvelú zábavu, ktorá trvala až do skorých ranných hodín. Pred polnocou sa hostia mohli tešiť zo svojich výhier, ktoré získali v tombole a taktiež mali možnosť zvoliť si kráľa a kráľovnú plesu, v našom prípade Gatsbyho a Daisy. Z titulu kráľ plesu - Gatsby sa tešil Janko Kráľ z III.H a kráľovnou - Daisy sa stala naša spolužiačka Monika Mihálová. O zábavu sa postaral DJ Janko Polc nielen skvelou hudbou, ale aj tancom, ktorý nám predviedol.

Dúfame, že všetci hostia, pani riaditeľka a prítomní učitelia sa bavili rovnako skvelo ako my a budú na náš ples spomínať len v dobrom. My sami sme s výsledkom spokojní, za čo vďačíme hlavne našej pani profesorke triednej Mgr. Anette Foltánovej a pani profesorke Mgr. Jane Hríbikovej, ktoré nám pomohli preniesť vás do 20-tych rokov úžasnou výzdobou, skvelým programom a príjemnou zábavou. V neposlednom rade ďakujeme žiakom, ktorí nám pomáhali v obsluhe, v kuchyni alebo s programom, krásnej baletke Radke Valachyovej a všetkým, ktorí prispeli do našej tomboly. Vašu pomoc si naozaj ceníme. Najviac však ďakujeme vám všetkým, ktorí ste sa rozhodli kúpiť si vstupenku a prišli ste sa s nami zabaviť, pretože bez vás by sa ples uskutočniť nedal. Ďakujeme za dôveru! Už teraz držíme budúcim štvrtákom palce, aby sa ich ples vydaril a mohli byť so svojou prácou spokojní. Tešíme sa a rezervujeme si vstupenky!

Patrícia Szendreiová, IV.H

Fotogaléria

FB - Instagram - Youtube

     

Spolupracujeme s Worki.sk

Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o