.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LeviceTALENT SHOW

A je to tu! Aj tento rok sme si našli čas a priestor na to, aby sa mohli realizovať v súťaži TALENT SHOW žiaci, ktorí v niečom vynikajú. 28. januára 2016 sa uskutočnila súťaž talentovaných žiakov našej školy.

V súťaži zaspieval Dušan Holka z III.D, s fotografiami a kresbami súťažil Nikolas Babicska z I.C. V tej istej kategórii súťažili aj jeho spolužiačky – Anna Keszegová a Martina Tordová. Zatancovať nám prišla Patrícia Kakarová z II.E, svoju vlastnú tvorbu nám opäť„zarepoval“ Patrik Weiss z II.A. Tento rok si žiaci pripravili aj dve scénky, jednu z lyžiarskeho výcviku a druhú o ochrane lesa. Zábavné scénky zahrali žiaci II.H triedy – Ivana Konvická, Kristína Ciriáková, Nikola Strapák a žiak I.H Matúš Svitok. Matúš si pripravil aj ďalšie súťažné číslo, a to žonglovanie s loptičkami.

Spomedzi súťažiacich si svojho favorita mohli vybrať aj všetci tí, ktorí sedeli v hľadisku. Na papierik napísali súťažné číslo, ktoré sa im najviac páčilo. To číslo, ktoré získalo najviac hlasov, zvíťazilo. Obecenstvo najviac zaujala vtipná scénka o lyžiarskom zájazde, ktorá získala najviac hlasov. Veľký úspech a uznanie si odniesli aj moderátori súťaže -  Mária Riecka, V.H a Ján Kráľ, III.H. Svoju úlohu zvládli naozaj bravúrne!

V porote zasadli za pedagógov pani profesorka Irena Ničová, pani profesorka Mgr. Anetta Foltánová a za žiakov Klaudia Račková, IV.H.

Vyhodnotenie súťaže:

Naj spev: Patrik Weiss, II. A - rap
Naj tanec: Patrícia Kakarová, II. E
Naj výtvarné dielo: Nikolas Babicska, I. C
Multifunkčný talent: Matúš Svitok, I. H
Cena obecenstva: scénka – lyžiarsky

Súťaž organizačne zabezpečili: Mgr. Jana Hríbiková a Mgr. Anetta Foltánová. O technickú stránku sa postaral technik Peter Csákányi a žiak II.N triedy Pavol Ulmer.

Mgr. Jana Hríbiková

Fotogaléria

 

 

 

 

FB - Instagram - Youtube

     

Spolupracujeme s Worki.sk

Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o