.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LeviceExkurzia v hoteli CROWNE PLAZA BRATISLAVA

    Dňa 17. 12. 2015 sa zúčastnila naša trieda, IV.H, spolu s pani profesorkou Ing. Annou Péliovou a Ing. Timeou Gieronovou exkurzie v štvorhviezdičkovom hoteli Crowne Plaza v Bratislave.

    Do hlavného mesta sme sa vybrali vlakom ráno o ôsmej hodine. Keď sme dorazili do nášho cieľa počasie nás veľmi nepotešilo. V Bratislave totiž celý deň pršalo, no my sme sa aj tak  snažili nestratiť dobrú náladu.

    V hoteli nás privítali veľmi milé a ochotné pracovníčky, ktoré nás rozdelili do dvoch skupín a ukázali nám hotel. Prezreli sme si niektoré z 224 izieb a tiež jeden z 15 apartmánov. Nakoľko hotel navštevuje hlavne veľké množstvo biznis klientov, nachádza sa tu 14 konferenčných miestností. Hosť, ktorý požaduje extra servis a zvláštnu starostlivosť, má možnosť rezervovať si Club Lounge s vlastnou recepciou, kontinentálnymi raňajkami, súkromnými sekretárskymi službami, TV, ... Všetky miestnosti sú vybavené najmodernejšou technikou, elegantným zariadením a bezplatným pripojením na internet.

    V tomto hoteli je tiež zaručené, že sa hosť kvalitne vyspí, pretože Crowne Plaza Sleep Advantage Program zahŕňa napr. posteľnú bielizeň vysokej  kvality zo 100 % bavlny, doplnky pre lepší spánok a ďalšie služby pre hostí. Vytvorili aj tzv. „tichú zónu“, ktorá zaručuje hosťom maximálne ticho a pohodlie.

    Stravovanie je určite nezabudnuteľným zážitkom a kulinárske špeciality hotelovej reštaurácie nadmieru splnia očakávania každého hosťa.

    Hotel ponúka tiež komplexnú starostlivosť o telo, cieľovo zamerané tréningové programy, masáže, saunu a bazén. Tieto strediská sme si však nemohli prezrieť, aby sme zachovali súkromie ubytovaných hostí.

    Za peknú exkurziu do tohto luxusného hotela sme poďakovali našim sprievodkyniam, a vybrali sme sa na vianočné trhy. Keďže počasie nám stále neprialo, niektorí sa radšej rozhodli občerstviť sa v teple, v miestnych reštauráciách. Potom sme spoločne nastúpili do autobusu a o chvíľu sme už sedeli vo vlaku, na ceste domov.

    Za pekný deň a inšpiratívnu exkurziu pani profesorkám ďakujeme a tešíme sa na ďalšie podobné výlety.

Patrícia Szendreiová, IV.H

Fotogaléria

FB - Instagram - Youtube

     

Spolupracujeme s Worki.sk

Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o