.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LeviceBasketbal s BK Levickí Patrioti

Dňa 21.11.2015 si sily v levickej Športovej hale zmerali BK Levickí patrioti a BC Prievidza. Vo vypredanom hľadisku vládla úžasná atmosféra aj vďaka našej škole, čo ocenili aj samotní hráči.

Prezentovali sme sa transparentmi pri hlavnom vchode, kde dievčatá z 1.H triedy vítali fanúšikov prospektmi o našej škole. V hale sme mali vyčlenený sektor, ktorý sme však aj napriek bezplatnému vstupu úplne celý nezaplnili. Naše transparenty mali úspech a veľká vďaka za ne patrí opäť žiakom 1.H triedy, menovite Henriete Kolárikovej, Kornélii Kóšovej a Matúšovi Svitkovi.

Naše cukrárky upiekli krásnu a chutnú tortu, ktorá bola venovaná oslávenkyni večera. Tá sa musela preukázať občianskym preukazom, ktorý potvrdil, že mala v ten deň narodeniny.  Prestávku po prvej štvrtine sme vyplnili základnými informáciami o škole, ktoré prečítal Ján Kráľ z 3.H triedy. V druhej prestávke sa predviedli so spoločným tancom Lea Nongová z 2.C a Gabriel Birdáč z 2.E triedy. Po nich svoju šikovnosť potvrdili chlapci z 5.H – Róbert Adámik, Miroslav Borbuliak a Martin Vetor s flairom, v ktorom sú už profesionáli. V prestávke boli odovzdané viaceré vecné ceny a medzi nimi aj perá s názvom našej školy a spomínaná torta. 

Zápas sa skončil s výsledkom  81:75. Chlapcom gratulujeme a držíme palce aj v ďalších zápasoch. Minimálne nech si udržia súčasné druhé miesto v tabuľke, prípadne sa umiestnia na prvom.

Mgr. Denisa Tóthová

Fotogaléria

Partneri

op vzdelavanie


Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o