.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LeviceŠportový deň

Aj Stredná odborná škola si posledné dni školského roka užila a zasvätila športu. Náš Športový deň sa začal o 8 ej hodine na školskom dvore a prialo mu aj počasie. Žiaci sa s vyučujúcimi presunuli na futbalový štadión, kde na nich čakali rôzne športové disciplíny: beach volleyball, futbal, vybíjaná, streľba, prekážková dráha, frisby a vedomostný kvíz.

Čítať ďalej...

Prednáška UNICEF

Dňa 17.6.2016 sa žiaci 1. a 2. ročníka hotelovej akadémie zúčastnili zaujímavej prednášky usporiadanej organizáciou Unicef. Prednáška bola zameraná na porovnanie životných podmienok našej krajiny s krajinami „tretieho sveta“.

Čítať ďalej...

Návšteva jadrovej elektrárne MOCHOVCE

Dňa 09. júna 2016 sa študentky I. KL triedy po druhej vyučovacej hodine spolu s vyučujúcimi  s PaedDr. Lenkou Rubinskou a PaedDr. Zlaticou Cibulovou zúčastnili exkurzie do EMO Mochoviec.

Čítať ďalej...

Za jedno lano

V dňoch 7.-8. júna sa žiaci našej školy – Matúš Svitok, Vanesa Udvardyová – I.H a Gregor Kalina, Kristínka Cziriaková a Anka Menyheiová – II.H, zúčastnili na projektovom stretnutí Za jedno lano, ktoré organizovalo mládežnícke centrum Kontakt v Leviciach. Projekt ponúkol mladým ľuďom priestor komunikovať s dôležitými dospelými, čo nie je celkom bežnou záležitosťou, ale predovšetkým vďaka stretnutiu vznikli spoločné iniciatívy.

Čítať ďalej...

Týždeň modrého gombíka - naše srdcia bijú pre deti

Aj tento rok sa tretí májový týždeň od 16. – 22. mája 2016 niesol v duchu zbierky Týždeň modrého gombíka. Dobrovoľníkov a dobrovoľníčky, ktorí sa vám za vaše príspevky poďakovali symbolickou nálepkou s motívom modrého gombíka, ste na uliciach vašich miest a obcí stretávali už po dvanásty raz.
Výnos z tohtoročnej zbierky sa organizácia Unicef rozhodla venovať na podporu programov na riešenie detskej podvýživy v Mauritánii.

Čítať ďalej...

Rozlúčka s maturantmi 2016

Loď, ktorá sa plaví do neznáma ... Dňa 20. mája 2016 sa zo sály v Juniore ozývala známa pieseň od skupiny Tublatanka. Lúčili sa ňou maturanti našej školy, ktorí prešli všetkým, čím správny študent prejsť má. O pár dní sa uzavrie jedna kapitola ich života. Zostane v spomienkach, na fotografiách. V škole prežili najkrajšie roky, roky mladosti, roky študentského života.  Z nesmelých prvákov sa stali dospelí štvrtáci, piataci a nadstavbári pripravení zvládnuť skúšku dospelosti, maturitu. Za tie roky si určite vytvorili kolektív dobrých kamarátov a zažili zaujímavé chvíle so svojimi spolužiakmi.

Čítať ďalej...

Justine del Corte: KOMÉTA

Dňa 17. mája 2016 sme opäť navštívili naše obľúbené divadlo Astorka v Bratislave. Tentokrát sme si vybrali trpkú komédiu s názvom KOMÉTA. Stálo to za to. Kométa získala Cenu bratislavského diváka na festivale Nová dráma v roku  2014, ale aj ďalšie ocenenia. Tie si odniesli dve herečky - Marta Sládečková a Zuzana Konečná, obe za herecký výkon. 

Čítať ďalej...

Projektové stretnutie v Grécku

V rámci projektu Healthy European Youth ERASMUS+ sa žiaci I.KL a I.H triedy zúčastnili medzinárodného projektového stretnutia v Grécku. Sprevádzali ich Ing. Anna Frimm a Mgr. Irena Želonková. Hostiteľskou školou bola Dimotiko Scholeo Plateos Imathias. Toto stretnutie sa konalo 15. – 21. mája 2016.

Čítať ďalej...

Hviezdoslavov Kubín 2016

Dňa 4. mája 2016 sa uskutočnila súťaž v prednese poézie a prózy Hviezdoslavov Kubín. Aj tento rok si súťažiaci vybrali najmä poéziu. S prózou súťažil jeden žiak prvého ročníka hotelovej akadémie.

Čítať ďalej...

Rozprávkové mestá a klenoty Českej republiky

Tento školský rok sme sa vybrali do Čiech. V dňoch 27. – 30. apríla 2016 sa uskutočnila literárno – historická exkurzia do južných Čiech a do Prahy s názvom Rozprávkové mestá a klenoty Českej republiky.

Čítať ďalej...

FB - Instagram - Youtube

     

Spolupracujeme s Worki.sk

Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o