.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LeviceBurza informácií na Úrade práce sociálnych vecí a rodiny v Leviciach - 2011

Dňa 12.10.2011 sa naša škola zúčastnila Burzy informácií, ktorú organizoval ÚPSVaR v Leviciach. Žiakom 8. a 9. ročníka základných škôl podávali informácie o študijných a učebných odboroch na našej škole žiaci IV.H triedy – Alenka Luptáková a Richard Bielik a študent IV.L triedy Jozef Bene.

O líčenie a účesy sa záujemcom postarali študentky III.K odboru kozmetik a študentky I.O nadstavbového štúdia odbor – vlasová kozmetika. S freestylom sa predviedli študenti hotelovej akadémie Richard Bielik a Adam Szabo. Ukážky zručností – carving a tvorbu ozdôb z marcipánu odprezentovali študenti odboru cukrár a kuchár. Študenti I. ročníka odbor hostinský sa pod vedením MOV Mgr. Hanovej podieľali aj na príprave recepcie, na ktorej si hostia mohli pochutiť na špecialitách studeného aj teplého bufetu.
Chceme poďakovať všetkým pedagógom a žiakom, ktorí nám pomáhali s prípravou propagačných materiálov a samotnou prezentáciou v priestoroch ÚPSVaR. Veríme, že sme žiakov základných škôl zaujali a našu školu v okrese opäť zviditeľnili.
Tešíme sa na ďalšie stretnutie s Vami v dňoch 9. a 10. 12. 2011 , kedy naša škola usporiada Deň otvorených dverí pre žiakov základných škôl a ich rodičov.

Mgr. Blanka Chubanovová

Celý článok tu.

Partneri

op vzdelavanie


Partneri školy

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o