.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LeviceDeň narcisov 2023

Deň narcisov je krásne podujatie, ktoré organizuje nadácia Liga proti rakovine. Pomáha onkologickým pacientom na Slovensku už 33 rokov. Narcis je len obyčajný kvet, ale jediný deň v roku má obrovskú silu a stáva sa symbolom života a nádeje mnohých charitatívnych organizácií na svete, ktoré bojujú proti rakovine.

Deň narcisov tradične podporujú  mnohé  významné osobnosti, spoločnosti, inštitúcie a školy. Aj naša škola sa 20. apríla opäť zapojila do tohto projektu.

Žiaci  III.H a  III.C zavítali do všetkých tried našej školy i do ulíc Levíc a každému prispievateľovi pripli za odmenu žltý narcis. Tento rok sa nám podarilo vyzbierať 1000.07 eur.

Z vyzbieraných peňazí sú financované lekárske služby, prístrojové vybavenia, klinické a výskumné projekty orientované na rozvoj nových techník a metód v prevencii, diagnostike a liečbe onkologických ochorení.    

ĎAKUJEME, ŽE VIDÍTE ŽIVOT AJ Z INEJ STRANY.

Mgr. Denisa Tóthová

Fotogaléria

Partneri

op vzdelavanie


Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o