.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LevicePoďakovanie firme GIENGER spol. s.r.o.

GIENGER je obchodná spoločnosť, ktorej aktivity sú zamerané na veľkoobchodný predaj v oblasti vykurovania, sanity a inštalácií. Sídlo spoločnosti GIENGER spol. s.r.o. Slovensko sa nachádza v Nitre a s 15 ročnými skúsenosťami na trhu tak vie svojím zákazníkom poskytnúť profesionálne služby. Levická pobočka spoločnosti GIENGER spol. s.r.o. darovala našej škole inštalačný materiál z uhlíkovej ocele a makety ohrievačov teplej úžitkovej vody.

Tento inštalačný materiál bude slúžiť a pomáhať našim žiakom učebného odboru 3678 H inštalatér k názornej ukážke princípu ohrevu TÚV. Tvarovky z uhlíkovej ocele určené na rozvod ústredného kúrenia budú vhodnou pomôckou pri rozlišovaní materiálu a priemerov daného potrubia.

Ďakujeme firme GIENGER spol. s.r.o. za poskytnuté inštalačné materiály!

Fotogaléria

Partneri

op vzdelavanie


Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o