.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LeviceNovember V MK výrobných remesiel

Odbor stolár a inštalatér 

Žiaci 1 ročníka odboru inštalatér a stolár pomáhali pri obkladaní priestorov telocvične. Práca bola náročná, z dôvodu ukotvenia hranolov do chemickej kotvy. Žiaci museli rýchlo pracovať, nakoľko kotva rýchlo tuhla. Popritom museli dodržať vodorovnosť a rovnaké medzere. Ďakujeme všetkým za dobre vykonanú prácu pri skrášľovaní priestorov našej školy.

 Odbor stolár 

Žiaci 2. ročníka odbor stolár uložili laminátovú plávajúcu podlahu v budove B u výchovnej poradkyni pani profesorky Chubanovovej.  Priestor bol členitý, nakoľko je tam veľa výklenkov a taktiež oblúková stena.  Z tohto dôvodu práce trvali trochu dlhšie. Žiaci aj napriek tomu svoju prácu zvládli. 

Odbor murár 

Žiaci odboru murár 1. a 3. ročník v novembri pokračovali na rekonštrukčných prácach priestorov našej školy. Ukladali novú dlažbu na chodbe pri telocvični, obnovili police zo sadrokartónu v miestnosti výchovnej poradkyni. V tej istej miestnosti opravili omietku a vymaľovali steny a strop.

Ing. Alena Zsigmondová

Fotogaléria

Partneri

op vzdelavanie


Partneri školy

 

 


 

 

 

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o