.. Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36, LeviceGAUDEAMUS - akadémia Bratislava 2019

EURÓPSKY VEĽTRH POMATURITNÉHO A CELOŽIVOTNÉHO VZDELÁVANIAV dňoch 24. – 26. 9. 2019 sa konal v Bratislave veľtrh  vzdelávania, na ktorom sa zúčastnili vysoké školy z celého Slovenska, Česka a zahraničia. Úspešná tradícia študentských veľtrhov opäť prilákala maturantov z celého Slovenska a ponúkla veľa možností ďalšieho uplatnenia.

Súčasťou boli aj sprievodné programy, ktoré študentom pomohli s výberom školy, objasnili náplň štúdia, poradili so správnym nasmerovaním a obohatili ich návštevu veľtrhu.

Pre nerozhodných tu bolo testovacie centrum, ktoré bolo súčasťou poradenského servisu. Otestovať sa nechali aj naši maturanti, aby zistili, či sú humanitný, technický alebo prírodovedný typ a na aké programy sa najviac hodia. S výsledkom testu sa ľahšie zorientujú v ponuke programov alebo si potvrdia správnosť výberu.

Pre tých, ktorí majú odvahu študovať v zahraničí tu bolo poradenské centrum Unilink.  Je to jediné poradenské centrum pre vysokoškolské štúdium vo Veľkej Británii, ktoré svoje služby poskytuje úplne zadarmo a ponúka štúdium na viac ako 50 britských partnerských univerzitách.

Takže, milí maturanti, informácie máte a je na vás, ako s nimi naložíte.

                                                Mgr. Blanka Chubanovová

Fotogaléria

Partneri

op vzdelavanie

Partneri školy

O stránku sa starajú

Mgr. Peter Jedlička
a
Ľudovít Göbölös

webadmin@soslevice.sk

prevádzkovateľ stránky:

Teacher.sk, s.r.o